Chorvatsko: Ubytování v soukromí pro rodiny s dětmi

Strávit dovolenou na místě podle svých představ je přáním každého z nás. Proto když člověk najde to pravé místo, ne vždy se mu ho chce opouštět a hledat – možná neúspěšně – jinde. A tak to přesně je s Chorvatskem.

Když se řekne dovolená Chorvatsko, mnoho lidí ví, o čem je řeč. Chorvatské pobřeží a ostrovy jsou totiž už po mnoho let nejvyhledávanějšími cíli českých turistů. Je tomu tak zcela oprávněně. Průzračně čistý chorvatský Jadran nemá v Evropě konkurenci. Příjemné středomořské podnebí zaručuje krásné počasí v jakémkoliv termínu, ať už jde o začátek, nebo závěr sezóny. Bujná subtropická vegetace doplňuje idylický obraz dovolené v Chorvatsku. Důležitou roli hrají samozřejmě i rozumné ceny zájezdů.

Oblastí k rekreaci nabízí Chorvatsko bezpočet. Vždy jde o to, co turisté vyhledávají – zda spíše ruch a zábavu, nebo raději klid a romantiku. Právě více soukromí a klidného odpočinku v překrásných přírodních kulisách nabízí riviéra Trogir a její okolí ve střední Dalmácii, stejně jako poloostrov Pelješac v jižní Dalmácii. Zajistit si v Chorvatsku apartmány u moře podle svého vkusu není při současné obrovské nabídce problém.

Co se týče ubytování, Chorvatsko nabízí spoustu možností. Riviéra Trogir je jedním z vynikajících řešení. Ať už jde o městečko Marina, rybářskou vesničku Vinišče, ostrov Čiovo nebo letovisko Seget Vranjica, tyto lokality jsou perfektní volbou pro pobyt rodin s dětmi. Opravdovou „robinsonádu“ mohou milovníci samoty, ústraní a téměř nedotčené přírody zažít v Sevidu. Nachází se zde mimo jiné překrásná zátoka Stari Trogir, kterou lemují písečné pláže.

Podobně i poloostrov Pelješac, který se honosí oceněním za čistotu moře a je oblíbeným cílem windsurfařů, nabízí ideální příležitosti pro rodinnou rekreaci.

Chorvatsko je nádhernou, rozmanitou zemí, kde si může vysněnou dovolenou užít úplně každý. Stačí si pouze vybrat.

Rozhovor: Ochrana před štěnicemi a jinými škůdci

Čistota prostředí, ve kterém žijeme, je jedním ze základních předpokladů naší psychické i fyzické pohody a především zdraví.

Bačkůrky pro děti - jak je vybrat, aby se líbily

Jedno z nejdůležitějších obutí pro děti, které si vůbec umíte představit. Dětské bačkůrky.

Implementujte Moodle 4 i do svého podnikání! Posunete jej tak na další level!

Potřebujete vzdělávat své klienty nebo zaměstnance, ale nemůžete najít vhodný nástroj?