Chorvatsko: Ubytování v soukromí pro rodiny s dětmi

Strávit dovolenou na místě podle svých představ je přáním každého z nás. Proto když člověk najde to pravé místo, ne vždy se mu ho chce opouštět a hledat – možná neúspěšně – jinde. A tak to přesně je s Chorvatskem.

Když se řekne dovolená Chorvatsko, mnoho lidí ví, o čem je řeč. Chorvatské pobřeží a ostrovy jsou totiž už po mnoho let nejvyhledávanějšími cíli českých turistů. Je tomu tak zcela oprávněně. Průzračně čistý chorvatský Jadran nemá v Evropě konkurenci. Příjemné středomořské podnebí zaručuje krásné počasí v jakémkoliv termínu, ať už jde o začátek, nebo závěr sezóny. Bujná subtropická vegetace doplňuje idylický obraz dovolené v Chorvatsku. Důležitou roli hrají samozřejmě i rozumné ceny zájezdů.

Oblastí k rekreaci nabízí Chorvatsko bezpočet. Vždy jde o to, co turisté vyhledávají – zda spíše ruch a zábavu, nebo raději klid a romantiku. Právě více soukromí a klidného odpočinku v překrásných přírodních kulisách nabízí riviéra Trogir a její okolí ve střední Dalmácii, stejně jako poloostrov Pelješac v jižní Dalmácii. Zajistit si v Chorvatsku apartmány u moře podle svého vkusu není při současné obrovské nabídce problém.

Co se týče ubytování, Chorvatsko nabízí spoustu možností. Riviéra Trogir je jedním z vynikajících řešení. Ať už jde o městečko Marina, rybářskou vesničku Vinišče, ostrov Čiovo nebo letovisko Seget Vranjica, tyto lokality jsou perfektní volbou pro pobyt rodin s dětmi. Opravdovou „robinsonádu“ mohou milovníci samoty, ústraní a téměř nedotčené přírody zažít v Sevidu. Nachází se zde mimo jiné překrásná zátoka Stari Trogir, kterou lemují písečné pláže.

Podobně i poloostrov Pelješac, který se honosí oceněním za čistotu moře a je oblíbeným cílem windsurfařů, nabízí ideální příležitosti pro rodinnou rekreaci.

Chorvatsko je nádhernou, rozmanitou zemí, kde si může vysněnou dovolenou užít úplně každý. Stačí si pouze vybrat.

Potřebujete spolehlivě řešit výpadky elektrické energie?

Volejte RENTAL.CZ!

Nejlepší bary v České republice 2023

Vzhledem k tomu, že v České republice je tolik barů a online casino, není divu, že většina turistů a návštěvníků, kteří sem zavítají poprvé, někdy neví, které z nich navštívit.

Budování silných a zdravých komunit prostřednictvím výhod sportu

Sport má pozoruhodnou schopnost sbližovat lidi a posilovat vazby v rámci komunity.