Proč jsou golfové bagy Mizuno oblíbené mezi golfisty po celém světě?

Bagy Mizuno jsou oblíbené golfisty po celém světě. Golf je sport, který si nepotrpí na velká loga a nápisy, za to je plný barev. A proto právě bagy Mizuno začínající golfisty i pokročilé golfové hráče ohromují svými barvami, ale i svým propracováním.

Golfové bagy jsou k dispozici v mnoha odstínech, velikostech i váhových kategoriích, dokonce mohou vážit jen 1,2 kg. Můžete mít i stylovou cestovní výbavu, protože Mizuno nabízí kromě golfových bagů i tašky na míčky, boty, notebook, dokumenty i kancelářské potřeby. Golfové bagy snadno umístíte na jakýkoliv golfový vozík, proto se můžete opravdu zaměřit pouze na své preference.

Japonská značka Mizuno

Mizuno je japonská značka, která klade vysoký důraz na kvalitu materiálů, design, barvy, praktičnost i funkčnost. Její golfové hole, bagy i vybavení konkurují a poráží i mnohé zavedené značky na trhu. I profesionální hráči se smlouvou začali jejich drivery, železa, hybridy, dřeva i puttery zařazovat do svých bagů stejné značky. Mizuno je komplexní značkou, která vybaví kompletní bag tím nejlepším vybavením bez jakéhokoli kompromisu pro muže, ženy, začínající golfisty i zkušené hráče.

Ultralehký golfový bag Mizuno

Golfový bag Mizuno K1-LO je ultralehký model, který váží pouhých 1,2 kg. Snížení hmotnosti však nebylo provedeno na úkor prostoru. Navzdory nízké váze se golfový bag hodí i na přenášení celého setu. Designérům se podařilo bag zeštíhlit a zachovat jeho funkčnost. Má nohy z uhlíkových vláken a je vyroben z vysoce odolných materiálů se sníženou hmotností. Měkká oblast na zadní straně zvýší váš komfort a pohodlí, vnější kapsy vám usnadní přístup ke golfové výbavě a doplňkům a kapuce ochrání před deštěm.

Velký golfový bag Mizuno

Do velkého golfového bagu Mizuno Travelcover se vejde celý golfový set, má spoustu kapes a poslouží i jako cestovní zavazadlo. Díky tomu nemusíte vozit více tašek, sbalíte se do jednoho bagu a obejdete se bez příručního zavazadla. Důmyslně provedená konstrukce chrání obsah před poškozením během cestování. Kvalitní materiály jsou vysoce odolné proti oděru, povětrnostním vlivům i vodě a taška má i odolné zipy. Je vyztužena lemem pro ochranu hlav dlouhých holí a váží jen 4,5 kg. Velká pogumovaná kolečka a 3 rukojeti usnadní přepravu a manipulaci.

Dámský golfový bag Mizuno

Golfový bag Mizuno ocení i ženy, na které japonští návrháři nezapomněli. Golfový bag Mizuno Travelcover je velmi odolný, snadnou ovladatelný, mobilní a komfortní díky extrémně vysokému vyztužení. Dámská verze golfového bagu Mizuno BR-D3 Standbag má navíc unikátní barevné provedení, velké množství dobře umístěných a přístupných kapes, je velmi lehký a stabilní.

Golfové bagy Mizuno jako vhodný dárek

Pokud chcete potěšit vhodným dárkem své blízké, kteří rádi hrají golf, se značkou Mizuno nešlápnete nikdy vedle, i když sami golfu nerozumíte. Golfové bagy Mizuno vykouzlí úsměv na tváři každému golfistovi. Vsadit můžete třeba i na dárek ve tvaru golfového bagu Mizuno Pen Caddy, který je určen na pera, tužky, propisky a fixy. Vhodným dárkem pro golfisty je i taška na cvičné míčky Mizuno, do které dáte i drobné příslušenství. Ideální společník na výlety, hipping i putting green má skvělé barvy a styl. Snadno je sladíte s dalším vybavením a golfovými bagy Mizuno.

Unikátní Mizuno

Mizuno patří mezi populární a uznávané golfové brandy na trhu. I profesionální hráči hrají na PGA Tour s jejich vybavením. Novinkou je i stále rostoucí popularita jejich golfových holí pro dlouhou hru. Mizuno driver a dřevo mohou být stejně tak dobré nebo dokonce lepší než vybavení od světoznámých značek Callaway, Titleist, TaylorMade či Ping. Kompaktní, mobilní stand bagy s nožičkami, bagy pro nošení na zádech, cestovní i tréninkové bagy, vás překvapí nejen svou výškou a kapacitou, ale i počtem přihrádek a kapes, do kterých si sbalíte vše, co budete potřebovat.

Kouzlo Excelu: Jak proměnit dovednosti v oblasti analýzy dat

V dynamickém a konkurenčním podnikatelském světě se data stávají neocenitelným zdrojem pro organizace usilující o získání přehledu, přijetí informovaných rozhodnutí a podporu růstu.

Nová éra moderního hazardu:online kasino s hracími automaty

V dnešním moderním, překotně se vyvíjejícím a stále více navzájem propojeném světě se velká část zábavy přesouvá do online prostoru a tento trend nevynechává ani svět hazardních her.

Pryč s jarní únavou! Třeba díky kasinu Rabona

Jaro je dobou procitání z jarního spánku a obdobím, kdy se nám vrací nová míza a chuť do činností, do kterých se nám přes zimu nechtělo, nebo jsme se na ně necítili.