Implementujte Moodle 4 i do svého podnikání! Posunete jej tak na další level!

Potřebujete vzdělávat své klienty nebo zaměstnance, ale nemůžete najít vhodný nástroj? Potřebujete, aby měl intuitivní správu nejen pro tvůrce online kurzů, ale i pro samotné účastníky vzdělávání? Máme pro vás řešení! Podívejte se, jaké možnosti vám může přinést implementace Moodle 4 do vašeho podnikání a kam vás tak může posunout!

Vyberte si z širokého portfolia hotových online kurzů nebo si postavte svůj na míru!

V běžné praxi se stává, že různé organizace utrácejí ročně nemalé finanční prostředky za vzdělávání svých zaměstnanců a často i klientů. Často však kurzy neobsahují konkrétní informace, které od tohoto vzdělávacího programu očekáváte.

Navíc běžná školení nebo kurzy, které probíhají v konkrétním čase na určitém místě, často nepasují do rozvrhu osob, jež je nejvíce potřebují. Oblíbeným řešením se tak staly online kurzy, ty navíc nabízí kromě časové flexibility i vysokou variabilitu obsahu, protože si je můžete nastavit přesně na míru vašim potřebám. Vybrat si totiž můžete nejen již hotové online kurzy, ale máte i možnost si nastavit kurz na míru tak, aby odpovídal potřebám vaší organizace. Stačí jen zvolit vhodný edukační systém s šikovnou šablonou.

Podle čeho byste si měli šablonu nebo jejího dodavatele vybrat?

Pokud se rozhodnete pro vytvoření vlastního online kurzu, zjistíte, že na trhu je řada zajímavých produktů, z nichž některé významně vyčnívají. Přesně takový je i systém pro správu vzdělávání Moodle, který se díky otevřenému kódu neustále zdokonaluje!

Velmi široké možnosti, a hlavně jednoduché ovládání vám může přinést třeba implementace Moodle 4, na jehož základě, již byla postavena řada úspěšných, ale především praktických online kurzů.

Pokud si chcete nechat vytvořit online kurz na míru, měli byste si vybírat dodavatele, který vám nabídne kompletní systém pro správu vzdělávání. Tím by však jeho služby končit neměly. Spolehlivý partner vám nabídne i potřebné školení, abyste bez problému zvládali administraci celého systému nebo tento problém zastřeší sám díky svým specialistům.

Při výběru dodavatele systému pro správu vzdělávání je vhodné se zeptat i na možnost si prohlédnout již vytvořené kurzy, které by měly mít dodavatel zařazeny v portfoliu, v nejlepším případě pak přímo na svých webových stránkách.