Pobočky LAMMEL STAR s.r.o.

Karl service

Komplexní služby autoservisu a pneuservisu pro všechny značky automobilů. Zahrnuje diagnostiku, výměny náhradních dílů, opravy autoelektriky a elektroniky, klimatizací a brzdových systémů, měření emisí, ruční mytí vozidel, přestavby vozidel na LPG a další.

Hlavní pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)

Karl service

Provoz mycí linky pro osobních a nákladní vozy nebo autobusy. Zahrnuje nabídku desinfekce nákladních prostorů pro potravinářské účely.

Restaurace Solitaire

Hotelová restaurace pro 80 osob nabízí široký výběr tradiční tuzemské i zahraniční kuchyně, minutek, steaků, salátů a alkoholických i nealkoholických nápojů. Možnost Wi-Fi připojení. Součástí je letní zahrádka.

Restaurace

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Hotel Solitaire

Hotel disponuje 16 dvoulůžkovými nebo třílůžkovými pokoji či apartmány s vlastní koupelnou, toaletou a možností Wi-Fi připojení k internetu. Možnost přistýlky. Součástí je kryté parkoviště, restaurace a konferenční sál pro až 100 osob.

Karl oil

Čerpací stanici nabízí pohonné hmoty, oleje, aditiva, autodoplňky, provozní náplně a občerstvení. Zahrnuje produkty značek Shell, Mogul a Castrol. Prodej mýtného. Součástí je parkoviště pro osobní vozy i kamiony a internetová kavárna.

Čerpací stanice

OTEVŘENO (nonstop)